Servis Açıklamaları
Özel Transfer, ViP Transfer, Minibüs ve Otobüs, PrivateFlex Transfer, Servis Minibüsü.

Özel Transfer;
Bireysel, aile ve arkadaş grubu gibi misafirlerimizin kendilerine özel bir araç tahsis talebinde bulundukları bir hizmetimizdir. Özel transferlerde ücretlendirme araç başı bazında olup kişi sayısına göre binek otomobilden otobüse kadar farklı araçlar temin edilebilir. Özel transferler de bekleme süresi yoktur. Ayrıca istenilen adrese hizmet verilmektedir.
ViP Transfer; Özel transfer hizmetinde belirtilen hususlar geçerli olup transferler lüx araçlar ile icra edilmektedir. Araçlarda deri koltuk, lüx döşeme, multimedia imkanları bulunmakta olup üst düzey konfor temin edilmektedir.
PrivateFlex Transfer; Özel transfer hizmetinde belirtilen hususlar geçerli olup, diğer misafirlerimizin de araçta olabileceği servis tipidir. Havaalanından sadece belirli bir bölgeye hareket eder. Farklı bölgelere müşteri götürmediği için vakit kaybı olmamaktadır. Transferlerde minibüs veya binek araç kullanılmaktadır. Shuttle servisten farkı duraklama yapmamamısıdır. Özel transferden farkı birlikte yolculuk yapacağınız başka kişilerin de olabileceğidir.
Minibüs ve Otobüs; Özel transfer hizmetinde belirtilen hususlar geçerli olup gruplar için tavsiye edeceğimiz bir servis türüdür.
Servis Minibüsü; Yolcu sayısına göre van, minibüs, midibüs veya otobüsler kullanılarak icra ettiğimiz bir transfer hizmetidir. Transferlerde araçlar farklı misafirlerimiz tarafından paylaşılmakta ve karşılığında ekonomik bir ücret talep edilmektedir. Transfer araçlarımız tüm misafirlerimizi gidecekleri destinasyon dahilinde konaklama birimlerine (otel, pansiyon, site gibi) kadar götürmektedirler. Destinasyon sınırları içerisinde bu hizmet için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Shuttle transferler paylaşımlı olduğu için, araç içerisinde bulunan diğer yolcuların erişim noktalarına göre güzergah üzerinde belli bir sıra içerisinde duraklamalar mevcuttur. Duraklama sayısı araç içerisinde bulunan yolcu sayısına göre değişiklikler gösterebilir.
Servis minibüsü sadece turizm tesisleri ve sadece bu tesislerin yakında bulunan özel adreslere hizmet vermektedir. Bu nedenle servis minibüsünün belirtilen yerler haricindeki adreslere hizmet vermediğini not ediniz.
Servis Açıklamaları. Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım

Havalimani ozel taksi servis minibus otobus arac kiralama limuzin private flex transfer soforlu arac kiralama. Havaalani evcil hayvan ve bagaj detaylari

Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım
Site içeriğinde ara
Yeniliklerden Haberdar Olun!

Lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İletişim Bilgileri

247Transfer Havaalanı Transferleri
İletişim formunu kullanarak daha kısa sürede yanıt alabileceğinizi lütfen unutmayınız.
info[at]247transfer.com