Sıkça Sorulan Sorular
Uçuşunuz ile ilgili olası değişiklikleri rezervasyon yönetim paneline girip, değişiklikleri uygulamanızı tavsiye etmekteyiz. Rezervasyonum bölümüne girerek rezervasyonunuzu inceleyebilir, değiştirebilir, beklemeye alabilir veya iptal edebilirsiniz.

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?
Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde 247Transfer logolu bir tabela ile sizi bekleyecektir.
Görevliyi bulamadığım zaman ne yapmalıyım ?
Eğer personelimiz sizi bulamazsa; cep telefonu ile iletişime geçmeye çalışacaktır. Bu nedenle müsait olduğunuz zaman cep telefonunuzu açınız. Rezervasyon formunun altında belirtilen acil durum telefonlarıyla ilgili personelle irtibata geçebilirsiniz.
Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?
Hayır. Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.
Transfer saatinde buluşma noktasında olamazsam veya uçağımda gecikme olursa ne yapmalıyım ?
Servis Minibüsü; Transfer saatinizden 45 dakika sonra orada olamazsanız; bir sonraki servisi ücretsiz olarak kullanabilme seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunun için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Eğer bir sonraki servis aracını beklemek istemezseniz, ücret karşılığı özel transfer hizmeti sağlanmaktadır. Bir sonraki servisin detaylarını rezervasyon formunun altında bulunan acil durum telefonlarını arayarak öğrenebilirsiniz.

Özel Transfer & ViP Transfer; Havalimanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar için sizden extra ücret istenmez. İniş saatinizde aracımız sizi karşılamak için orada olacaktır. Eğer uçağınız normal süresinde inmiş, size telefon yoluyla ulaşılamıyor ve buluşma noktasında sizi bulamıyorsak; 60 dakika bekleme süresinden sonra personelimiz havaalanından ayrılacak ve transferiniz iadesiz iptal edilecektir. Bu nedenle herhangi bir gecikme durumunda lütfen telefon/mesaj/email yoluyla durumunuzu bildiriniz.
Lütfen şunu not ediniz; gecikeceğinizi bildirdikten sonra sizi beklemeye devam edecek ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.
Öngörülemeyen durumlar
Hava muhalefeti, trafik sıkışıklığı vb. nedenler dolayı transferinizi gerçekleştiremeyeceğimizi anladığımız andan itibaren en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Bu nedenle formda yazmış olduğunuz mobil telefon numarasının doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz.
Son Dakika Rezervasyon Talepleri
Sitemizden bazı havaalanları için son dakika rezervasyon talepleri online olarak kabul edilmemektedir. Son dakika transferleri için lütfen iletişim formunu kullanarak talebinizi iletiniz. Size yardımcı olmak için tüm imkanlarımızı kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Son Dakika rezervasyon talep sürelerini öğrenmek için lütfen Fiyatlar > Havalimanı sayfasını ziyaret ediniz.
Ne kadar bahşiş vermeliyim ?
Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahşiş vermek sizin inisiyatifinizdedir. Lütfen not ediniz; transfer hizmetini satın aldıktan sonra başka hiç bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Transferlerde kullandığınız araçlar hangileri ?
Havaalanı transferlerinde kullanmış olduğumuz araçları Fiyatlar > Havaalanı sayfasına girip inceleyebilirsiniz.
Çocuklar için ücretlendirme
0-2 yaş aralığında olanlar Bebek, 3-11 yaş aralığında olanlar Çocuk kategorisine girmektedir. 11 yaşından büyük çocuklar yetişkin olarak seçilmelidir.
Evcil hayvanlarla transfer;
Servis Minibüsü; Servis minibüsü ile yapılan transferlerde 5 kg ağırlığından hafif olan evcil hayvanları bulundurabilirsiniz. 5 kg dan ağır evcil hayvanlar servis aracına kabul edilmemektedir. Evcil hayvanlarınız sadece taşıma kutusu içerisinde yolculuk yapabilirler. Lütfen evcil hayvanlarınızın diğer yolcuları rahatsız etmemesi için gerekli önlemleri aldığınızdan emin olunuz.

Özel Transfer & ViP Transfer; Rezervasyon yapmış olduğunuz aracın bagaj kapasitesi ile sınırlıdır. Araçta yer olduğu sürece kaç adet evcil hayvan kafesi olduğunu bizim için önemli değildir.
Sorunsuz bir transfer yaşamak için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz !.
Havaalanına gidecek müşterilerimiz için;
Domestik (Yurt içi) uçuşlarda en geç 1(bir) saat, İnternational (Yurt dışı) uçuşlarda en geç 2(iki) saat önceden havalimanında bulunmanız gerektiğini dikkate alınız. Alınış saatinizi bu uyarıya göre seçmenizi tavsiye ediyoruz.
Havaalanından alacağımız müşterilerimiz için;
Bavul ve gümrük (eğer yurt dışından geliyor ise) işlemlerinin de zaman aldığını hatırlatmak isteriz. Bu nedenle havaalanında sizi alacağınız saati bu süreyi de ekleyerek seçiniz.
Havalimanı bulunan buluşma noktalarını öğrenmek için için lütfen Fiyatlar > Havalimanı sayfasını inceleyiniz. 247Transfer.COM alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför ve araç güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir. Araçlarımızda tütün ve sigara içilmez.
Sıkça Sorulan Sorular. Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım

Havaalani transfer. 24-7 taksi transfer. Havaalani servis transfer. Vip havaalani hotel transfer. Havaalani ozel transfer. 24 7 transfer com. Online havaalani transfer rezervasyon

Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım
Site içeriğinde ara
Yeniliklerden Haberdar Olun!

Lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İletişim Bilgileri

247Transfer Havaalanı Transferleri
İletişim formunu kullanarak daha kısa sürede yanıt alabileceğinizi lütfen unutmayınız.
info[at]247transfer.com