tAgent Girişi
E-posta Adresi
Parola
Beni hatırla
Parolamı Unuttum
E-posta Adresi
SeWin Yönetim Paneli

SeWin programına hoş geldiniz.

SeWin programına dahil edilmiş 3 program bulunmaktadır.
1-Online Satış Noktası
2-Cookie tabanlı Satış Sistemi
3-XML tabanlı Satış Sistemi

Online Satış Noktası
Benzerleriyle kısaylanamayacak ölçüde karlı ve avantajlı olan sistemimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.7 gün 24 saat rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir. Müşterilerinizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz bölgelerdeki havaalanı transferleri hizmetlerini online olarak satış imkanı sağlamakta ve satış sonrası elde edeceğiniz komisyonlarla şirketiniz için gelir elde edebilirsiniz.

Cookie tabanlı Satış Sistemi
Web sitenizde oluşturacağınız link ile sitemize yönlendirdiğiniz kullanıcıların hizmet satın alması halinde komisyonunuz hesabınıza işlenir. Kullanıcının 30 gün içinde satın alacağı her rezervasyon sizin satışınız olarak işlenecektir.

XML tabanlı Satış Sistemi
XML bilgilerini kullanarak havaalanlarında bulunan transfer hizmetlerini web siteniz üzerinde gösterebilir ve bu sistemi kullanarak satış yapabilirsiniz.

Turizm acenteleri, havayolu şirketleri ve turizm sektöründe olan her şirketin kullanıma açıktır. SeWin panelinden; ne kadar satış yaptığınızı raporlayabilir ve transfer rezervasyonlarınızı kontrol edebilir, değişiklik, iptal ve bekleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli artan kar marjı
Satış yaptıkça artan komisyon oranlarımız bulunmaktadır. Standart komisyonunun yanında, satış miktarınından da komisyon verilmektedir.

SeWin Yönetim Paneli.Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım

Havalimanı otel transfer ve taksi servis. Online havalimanı transfer fiyat ve rezervasyon. Turizm acentesi havalimanı transfer. Havalimanı otel taksi transfer

Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım Havalimanı taksi transfer. Havaalanı otel ulaşım
Site içeriğinde ara
Yeniliklerden Haberdar Olun!

Lütfen e-posta adresinizi yazınız.

İletişim Bilgileri

247Transfer Havaalanı Transferleri
İletişim formunu kullanarak daha kısa sürede yanıt alabileceğinizi lütfen unutmayınız.
info[at]247transfer.com